https://lifeincamp.com/

Kamp Sandalyesi ve Çeşitleri

276
Kamp Sandalyesi ve Çeşitleri

Kamp Sandalyesi ve Çeşitleri

Kamp Sandalyesi; Kamp yapmak için yola çıktığımız zaman şayet yerde oturmayı sevmiyorsak ve kamp alanında oturma alanlarının olduğundan emin değilsek yanımıza almamız gereken en önemli eşyalardan biridir. Bir ateş başında otururken, ateş veya mangal üzerinde yemek yaparken rahat etmemizi sağlar. İster kamp yerine araba ile isterseniz sırt çantanızla gidecek olduğunuzda hafif ve katlanır olmaları sebebiyle rahatlıkla yanınıza alabilirsiniz.

Bütçenize ve kullanım amacına göre aşağıda ki kamp sandalyelerinden kendinize uygun olanı seçebilirsiniz.

Katlanır Kamp Taburesi

Adından da anlaşılacağı üzere tabure olup bir sırt yaslama yeri olmadığı için bir sandalye rahatlığını vermese de kısa süreli oturmalarda, ateş/mangal başında uğraşırken rahatlıkla kullanılabilir. Katlanır olması, çok hafif ve fazla yer kaplamaması dolayısıyla oldukça çok tercih edilir. Bir doğa yürüyüşü sırasında kısa süreli dinlenmelerde hemen çıkarılıp oturulabilir.

Kamp Sandalyesi ve Çeşitleri Kamp Sandalyesi ve Çeşitleri

Kamp Taburesi Sandalye Model

Tabureler den farklı olarak sırt dayama kısımları vardır. Uzun süreli oturmalar için rahat olmasalar da pratik ve hafiftirler. Her yerde rahatlıkla taşınıp saklanabilirler.

Kamp Sandalyesi ve Çeşitleri Kamp Sandalyesi ve Çeşitleri

Kamp Sandalyesi Kolsuz Model

Kol dayama yeri olmayan bu sandalyeler geniş oturma alanı olduğu ve fiyat olarak uygun olduklarından dolayı tercih edilebilir. Kol bölümü olmadığı için daha az yer kaplarlar.

Kamp Sandalyesi ve Çeşitleri Kamp Sandalyesi ve Çeşitleri Kamp Sandalyesi ve Çeşitleri

Kamp Sandalyesi Klasik Model

Kamp alanlarında en çok tercih edilen modeldir. Katlanabilir olması kol koyma yeri olması hatta bazı modellerinde içecek veya eşya koyma yeri olması dolayısıyla kullanışlıdır. Omuz askılı kılıfları taşımada kolaylık sağlar. Fiyat olarak kumaş kalitesi, kullanılan metal kalitesi ve fonksiyonel özelliklerine göre değişiklik gösterir.

Kamp Sandalyesi ve Çeşitleri Kamp Sandalyesi ve Çeşitleri Kamp Sandalyesi ve Çeşitleri

Kamp Sandalyesi Lüx Model

Fiyat ve kapladığı alan bakımından kampçıların pek tercihi olmasa da rahatından ödün vermeyen ve araba ile seyahat edenler için kullanımı çok rahattır. Rahat oturulabilen, ayak koyma kısımları olan, kenarlarında saklama ve içecek koyma yerlerinin bol dolayısıyla uzun süreli oturmalar için en ideal olanıdır.

Kamp Sandalyesi ve Çeşitleri Kamp Sandalyesi ve Çeşitleri

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.