Blog

Araç Üstü Çadır Nasıl Kurulur ve Kullanılır?

Araç Üstü Çadır Nasıl Kurulur ve Kullanılır?

Araç Üstü Çadır; Gereksiz çadır direkleri ile uğraşmadan kamp yapmak için tercih sebebidir.

 

Araç Üstü Çadır

 

Özellikle aracın tavan üstünde yer alan barlara monte edilen bu çadırlar, kurulumu ve toplanması ile hiç zahmet vermez. Port bagaj tavan çıtası bulunan tüm araçlara monte edilebilir.

Araç üstü çadır, araç üzerine monte edildikten sonra aracınızla gidebileceğiniz her yere eşlik ediyor.

 

Araç Üstü Çadır

 

Yaklaşık 5-7 dakika arasında kurabileceğiniz geniş ve ferah yaşam alanınızı, kamp tatiliniz bittikten sonra maksimum 10 dakikada toplayıp geri dönebilirsiniz.

Aracınızın gittiği her yerde gönül rahatlığıyla uyuyabileceğiniz bu çadırlara katlanabilir merdivenleri sayesinde kolayca çıkıp inebilirsiniz.

Böylelikle, kamp keyfini daha çok yaşayabilir, yürüyüş yapmak, yıldızları seyretmek ya da balık tutmak gibi aktiviteler için daha fazla zaman kazanırsınız.

 

Araç Üstü Çadır

 

Ayrıca toplanma zamanı geldiğinde, uyku tulumlarını çadırın içerisinde bırakarak hızlıca yola çıkabilir, eve hiç yorulmadan dönebilirsiniz.
Bazı kamp alanları diğerlerinden daha zorlu koşullara sahip olabilir. Kamp yapmak istediğiniz alanda park edecek düzlükte bir yer olmadığını tespit edebilirsiniz. Bu durumun üstesinden gelmenin en kolay yolu lastiklerden birini ya da ikisini bir kayaya veya bir tahta parçasının üzerine çıkartıp park frenini çekmektir.

Bir yanıt yazın